neviem, čo povedať, nie je to o tom, že by som chcela nasilu chváliť, ale veľmi oceňujem ochotný, milý a profesionálny prístup tímu,ďakujem!
Pre mňa bol najväčší prínos prezenčné vzdelávanie, kde sme si mohli precvicit/zdokonaliť naše zručnosť.
je to jedno z najlepších školení, ktoré som absolvovala - oceňujem hlavne prepracovanú metodiku a hotové materiály, ktoré pre učiteľov vytvárate - všetko v súlade s IšVP, takže veľmi nápomocné a EUQ témy aj veľmi aktuálne...ĎAKUJEME!
V ničom :) Veľmi odceňujem Váš profesionálny a zároveň ľudský prístup k nám a rýchlosť s akou ste riešili moje technické problémy :)
Vyjadrenia účastníkov inovačného vzdelávania sú uvedené v pôvodnom znení, bez jazykových korektúr, aby bola zachovaná ich autentickosť.
zlepšenie a zefektívnenie vyučovacieho procesu, väčšia atraktivita pre študentov
Prínos: vediet v jednotlivých fázach vyučovania tvoriť správne učebné úlohy/tvoriť otvorené otázky.
aktívnejšie zapojenie žiakov na hodine, menej pasívne prijímaných informácií, väčšia kooperácia a hlavne aktívna podpora myslenia - samostatné hľadanie odpovedí, tvorba hypotéz, tvorba argumentov... v konečnom dôsledku zvýšenie tolerancie k iným názorom
"Nakopnutie" k aktualizácii metód vzdelávania, sprostredkovanie kolegom a namotivovanie ich na vyučovanie 21. storočia.
Vyjadrenia účastníkov inovačného vzdelávania sú uvedené v pôvodnom znení, bez jazykových korektúr, aby bola zachovaná ich autentickosť.